Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
 • Dış Cephe Boya İşleri

  Dış cephe boya işleriniz de her türlü boya uygulamaları yapılır. İzmir Boyacı Ustaları
  0532 165 16 83

  Dış Cephe Boya İşleri
 • Yağlı Boya İşleriniz Yapılır

  İç mekan veya dış mekan yağlı boya işleriniz için arayabilirsiniz.
  0532 165 16 83

  Yağlı Boya İşleriniz Yapılır
 • Alçıpan Işıklı Asma Tavan

  Alçıpan asma tavan ışık bandı gizli ışık dekoratif alçıpan tavan uygulamaları
  0532 165 16 83

  Alçıpan Işıklı Asma Tavan
 • Kartonpiyer Alçıpan Asma Tavan Uygulamaları

  Kartonpiyer işleriniz, alçıpan, asma tavan uygulamalarınız profesyonel ekibimizle itina ile yapılır. İşlerinize yerinde keşif ile fiyat verilir.
  0532 165 16 83

  Kartonpiyer Alçıpan Asma Tavan Uygulamaları
 • Temelden Çatıya İç Ve Dış Cephe Boya Uygulamaları

  Temelden çatıya iç ve dış cephe boya işleriniz ev, ofis, fabrika, mağaza her türlü mekanlarınızın boya alçı işleri uygun fiyatlar profesyonel kadromuzla itina ile yapılır.
  0532 165 16 83

  Temelden Çatıya İç Ve Dış Cephe Boya Uygulamaları
 • Çatı İzolasyon Uygulamaları

  Membran uygulamaları, kiremit çatı aktarımı temelden çatıya izolasyon uygulamaları yapılır
  0532 165 16 83

  Çatı İzolasyon Uygulamaları
Dış Cephe Boya İşleriYağlı Boya İşleriniz YapılırAlçıpan Işıklı Asma TavanKartonpiyer Alçıpan Asma Tavan UygulamalarıTemelden Çatıya İç Ve Dış Cephe Boya UygulamalarıÇatı İzolasyon Uygulamaları

Boya Badana Ustası Şahin Dekorasyon Yılmaz Usta

İzmir'de boya badana Ustası Şahin Dekorasyon Yılmaz usta ve ekibi ile iç ve dış mekan boya badana işlerinizde hizmet vermektedir. Hemen arayın Yılmaz Usta ile görüşün boya badana işlerinizi yapalım.

0532 165 16 83
Boya Badana Ustası Şahin Dekorasyon Yılmaz Usta
İzmir'de veya işin boyutuna göre çevre bölgelerde Boya Badana Ustası arayanlar Şahin Dekorasyon, tüm İzmir genelinde çözüm ortağınız. İç ve Dış mekan boya badana işlerinde profesyonel ustalarımız her türlü boya çeşidi uygulamalarında ihtiyaçlarınızı karşılayacak.
Boa Badana Ustası Şahin Dekorasyon

Badana Uygulama Kuralları

 • Duvarlarda çatlak ya da çukurlar varsa sıva alçısıyla badanadan önce uygun macun veya gereçlerle bir gün önceden kapatılır.
 • Badana yaparken birinci katın duvara iyice işlemesine dikkat edilir. İkinci ve üçüncü kat badanalar ilkinden biraz koyu olur.
 • Fırça sapına taktığımız robot fırçayla fazla batırmamak suretiyle badanaya değdirilir. Kovanın içine bir kaç kez silkeleyip tavanı boyamaya bağlayabiliriz.
 • Tavana bir kat vurduktan sonra bir saat veya iki saat beklenir. İyice kuruduktan sonra tekrar boyanır. Bu işlem tavanın kirlilik durumuna göre boyamaya devam edilir.
 • Köşeler fırça sapına takılan robot kestirmeyle yerden boyanabilir.
 • Boya yaparken size sanki boyanmıyormuş gibi gelebilir. Ancak kurudukça (2 saat kadar sonra) renk oturacak ve boya belirginleşecektir.
 • Duvarların renkli olması istenirse nalburlarda satılan toz (oksit) boyalar temin edilmelidir. Toz boyalar boş bir kapta sulandırılır. Hazırlanan badananın içine istenilen renk tonu kadar ilave edilir ya da değişik markaların renk tüpleri alınıp istenilen renk tonu kadar ilave edilir ve güzelce karıştırılıp duvara sürmeye bağlanabilir.

Boya Badana Ustası Şahin Dekorasyon Yılmaz Usta

 

Şahin Dekorasyon

Şahin Dekorasyon

İzmir'de faaliyet gösteren ve Ege bölgesi genelinde çeşitli inşaat faaliyetlerinde hizmet veren firmamız, 1999 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır Profesyonel ekibimizle iç ve dış dekorasyon, izolasyon, mantolama v.b tüm
daha fazla

Boya Markaları ve Renkler

Boya Markaları ve Renkler
Tüm boya markaları ve renkleri size özel...
 

İstediğiniz boya markaları ve renkleri sizin için sunuyoruz. Milyonlarca renk tonu ile gelişmiş boya ve boyama teknikleri kalitemizin ve profesyonelliğimizin bir yansımasıdır. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Memnuniyetiniz en büyük ödülümüzdür.

Hizmet Bölgelerimiz